Wij zijn Alert!

HR Specialisten, ieder met zijn of haar eigen talenten. Binnen Alert werken we vanuit vier afdelingen, waarmee we ondersteuning intern en extern bieden voor elk HR vraagstuk.

Hieronder zijn alle teamleden te vinden. Klik op een afdeling om specifiek te zoeken. 

Join our team! 
Staat jouw foto hier binnenkort bij? Bekijk onze interne vacatures op de Werken bij pagina.
 

Ruud Schepers

Directeur
Hoofdkantoor (Sittard)
r.schepers@alerthr.com
046-8200992

 

Bernadette Gelissen

Finance & Control
Hoofdkantoor (Sittard)  
b.gelissen@alerthr.com
046-8200992

 

Shirley Grond

Medewerker Bedrijfsbureau
Hoofdkantoor (Sittard)  
s.grond@alerthr.com
046-8200992

 

Carla Habets- van Alst

Operationeel Manager
Hoofdkantoor (Sittard)
c.habets-vanalst@alerthr.com
06-55378451

 

Roland Hintzen

Senior Mobiliteitscoach
Hoofdkantoor (Sittard)
r.hintzen@alerthr.com
046-8200992


 

Janet Heemskerk

HR Mobiliteitscoach-Jobcoach          Hoofdkantoor (Sittard)                  j.heemskerk@alerthr.com                 06-38159294

Martine Vlendré

Trainer - Coach
Hoofdkantoor (Sittard)  
m.vlendre@alerthr.com
046-8200992

 

Deianeira V. Sint Feijth

Assistent Finance & Control
Hoofdkantoor (Sittard)  
d.vansintfeijth@alerthr.com
046-8200992

 

Seline Steuns

Intercedente                                        Hoofdkantoor (Sittard)                  s.steuns@alerthr.com                        046-8200992

Barbara Faber

Senior Intercedente
Hoofdkantoor (Sittard)
b.faber@alerthr.com
046-8200992

 

Rianne van Heel

Marketingmedewerker                      Hoofdkantoor (Sittard)                        r.vanheel@alerthr.com                      046-8200992

Renée Hardy 

Senior Intercedente
Vestiging Maastricht
r.hardy@alerthr.com
043-3562120

 

Phillipe Steijns

Junior intercedent                                Vestiging Maastricht                          p.steijns@alerthr.com                        045-5718840

Guido Deurenberg

Junior intercedent                                Vestiging Heerlen                              g.deurenberg@alerthr.com                045-5718840

Ankie Einmahl

Senior Intercedente
Vestiging Heerlen
a.einmahl@alerthr.com
045-5718840

 

Cindy Olijve

Vestigingsmanager
Vestiging Heerlen
c.olijve@alerthr.com
045-5718840

 

Monique Mennis

Business Unit Manager Hospitality  Vestiging Maastricht                          m.mennis@alerthr.com                      043-3562120

Louise Stet

Intercedente Hospitality                    Vestiging Maastricht                          l.stet@alerthr.com                              043-3562120

Lisha Tagore

Recruitment & Office Coordinator 
Dubai office
L.tagore@alerthr.com
+971 4 567 0734

 

Hanneke Habets

Head of International Recruitment
Dubai office
h.habets@alerthr.com
+971 4 567 0734

 

Syed Hamid

Senior Recruitment Consultant
Dubai office
s.hamid@alerthr.com
+971 4 567 0734

 

Pooja Bharath

Recruitment consultant                      Dubai office                                           p.bharath@alerthr.com                     +971 58 563 0977

Jade Fernando

Recruitment consultant                      Dubai office                                       j.fernando@alerthr.com                      +971 52 678 3502 

Purnima Bhatia 

Administrative assistant                 Dubai office                                         p.bhatia@alerthr.com                        +971 58 171 7426