Wij zijn Alert!

HR Specialisten, ieder met zijn of haar eigen talenten. Binnen Alert werken we vanuit vier afdelingen, waarmee we ondersteuning intern en extern bieden voor elk HR vraagstuk.

Hieronder zijn alle teamleden te vinden. Klik op een afdeling om specifiek te zoeken. 

Join our team! 
Staat jouw foto hier binnenkort bij? Bekijk onze interne vacatures op de Werken bij pagina.
 

Brigitte Dussel

Vestigingsassistente
Hoofdkantoor (Sittard)
b.dussel@alerthr.com
046-8200992

 

Ankie Einmahl

Senior Intercedente
Vestiging Heerlen
a.einmahl@alerthr.com
045-5718840

 

Barbara Faber

Senior Intercedente
Hoofdkantoor (Sittard)
b.faber@alerthr.com
046-8200992

 

Bernadette Gelissen

Finance & Control
Hoofdkantoor (Sittard)  
b.gelissen@alerthr.com
046-8200992

 

Shirley Grond

Medewerker Bedrijfsbureau
Hoofdkantoor (Sittard)  
s.grond@alerthr.com
046-8200992

 

Carla Habets

Operationeel Manager
Hoofdkantoor (Sittard)
c.habets-vanalst@alerthr.com
06-55378451

 

Hanneke Habets

Head of International Recruitment
Dubai office
h.habets@alerthr.com
+971 4 567 0734

 

Syed Hamid

Senior Recruitment Consultant
Dubai office
s.hamid@alerthr.com
+971 4 567 0734

 

Renée Hardy 

Senior Intercedente
Vestiging Maastricht
r.hardy@alerthr.com
043-3562120

 

Roland Hintzen

Senior Mobiliteitscoach
Hoofdkantoor (Sittard)
r.hintzen@alerthr.com
046-8200992


 

Awa Kashefi Majd

Intercedente
Hospitality (Maastricht)
a.kashefi@alerthr.com
043-3652120

 

Melanie Luberti

Intercedente
Hoofdkantoor (Sittard)
m.luberti@alerthr.com
046-8200992

 

Anna Marie Molarto

Junior Recruitment Consultant
Dubai office
a.molarto@alerthr.com
+971 4 567 0734

 

Cindy Olijve

Senior Intercedente
Vestiging Heerlen
c.olijve@alerthr.com
045-5718840

 

Ricardo Olvers

Marketing Medewerker
Hoofdkantoor (Sittard)
r.olvers@alerthr.com
046-8200992

 

Reema Patel

Recruitment Consultant
Dubai office
r.patel@alerthr.com
+971 4 567 0734

 

Ruud Schepers

Directeur
Hoofdkantoor (Sittard)
r.schepers@alerthr.com
046-8200992

 

Anouk Stevens

Junior Intercedente
Vestiging Heerlen
a.stevens@alerthr.com
045-5718840

 

Lisha Tagore

Recruitment & Office Coordinator 
Dubai office
L.tagore@alerthr.com
+971 4 567 0734

 

Deianeira V. Sint Feijth

Assistent Finance & Control
Hoofdkantoor (Sittard)  
d.vansintfeijth@alerthr.com
046-8200992

 

Martine Vlendré

Trainer - Coach
Hoofdkantoor (Sittard)  
m.vlendre@alerthr.com
046-8200992

 

Lester Wintjens

Senior Mobiliteitscoach
Hoofdkantoor (Sittard)  
L.wintjens@alerthr.com
046-8200992