Wij zijn Alert!

HR Specialisten, ieder met zijn of haar eigen talenten. Binnen Alert werken we vanuit vier afdelingen, waarmee we ondersteuning intern en extern bieden voor elk HR vraagstuk.

Hieronder zijn alle teamleden te vinden. Klik op een afdeling om specifiek te zoeken. 

Join our team! 
Staat jouw foto hier binnenkort bij? Bekijk onze interne vacatures op de Werken bij pagina.

 

 

Ankie Einmahl

Senior Intercedente
Vestiging Heerlen
a.einmahl@alerthr.com
045-5718840


 

Barbara Faber

Senior Intercedente
Vestiging Maastricht
b.faber@alerthr.com
043-3652120


 

Bernadette Gelissen

Finance & Control
  
b.gelissen@alerthr.com
046-8200992


 

Shirley Grond

Bedrijfsbureau

s.grond@alerthr.com
046-8200992


 

Renée Hardy 

Senior Intercedente
Vestiging Maastricht
r.hardy@alerthr.com
043-3562120

Roland Hintzen

Senior Mobiliteitscoach

r.hintzen@alerthr.com
046-8200992


 

Awa Kashefi Majd

Intercedente
Hospitality
a.kashefi@alerthr.com
045-5718840


 

Jill Klein

Junior Intercedente
Hospitality
j.klein@alerthr.com
043-3652120


 

Melanie Luberti

Intercedente
Vestiging Sittard
m.luberti@alerthr.com
046-8200992


 

Cindy Olijve

Senior Intercedente
Vestiging Heerlen
c.olijve@alerthr.com
045-5718840

 

Ricardo Olvers

Marketing

r.olvers@alerthr.com
046-8200992


 

Ruud Schepers

Manager Uitzenden

r.schepers@alerthr.com
046-8200992

 

Anouk Stevens

Junior Intercedente
Vestiging Heerlen
a.stevens@alerthr.com
045-5718840


 

Rachel Thijssen

Intercedente
Vestiging Sittard
r.thijssen@alerthr.com
046-8200992


 

Deianeira V. Sint Feijth

Assistent Finance & Control
  
d.vansintfeijth@alerthr.com
046-8200992

 

Martine Vlendré

Trainer - Coach
  
m.vlendre@alerthr.com
046-8200992


 

Lester Wintjens

Senior Mobiliteitscoach
  
L.wintjens@alerthr.com
046-8200992